Телефон:
Сектор:
10
Категорія:
Ресторани

PIZZA KING

PIZZA KING це швидко смачно і доступно.

Київ - місто динамічне, у ньому всі постійно кудись поспішають за новими можливостями. Ми зробили крок назустріч цій потребі мешканців столиці, і створили цілодобову піцерію формату takeaway & delivery.

Ми готуємо свою піцу на справжніх італійських томатах, що робить її смак ідеальним. Ми самі любимо піцу і знаємо, чого Ви очікуєте. Тому, звертаючись до нас, Ви можете розраховувати, що наші піца, крильця та кальцоне:

• коштують недорого;

• прожарюватися рівномірно і швидко;

• доставляються вчасно і цілодобово;

• бездоганно втамовують голод;

• готуються з якісних свіжих інгредієнтів;

• містять виключно італійські томати;

• випікаються в традиційній печі неймовірно швидко.

 

Ми приготуємо ваше замовлення за сім хвилин і виконаємо доставку за півгодини. Спеціальні конвеєрні печі дозволяють дуже швидко випікати піцу, а це значить, що Вам більше не потрібно довго чекати свого замовлення. Не всі піцерії Києва можуть похвалитися такою якістю і сервісом, як «PizzaKing»!

«Піца Кінг» - це динамічна мережа для активних людей. Для своїх постійних клієнтів ми розробили спеціальну внутрішню валюту - «Кінг», яку Ви отримуєте при кожному замовленні, якщо Ви зареєстровані на нашому офіційному сайті. Ці «гроші» потім можна обмінювати на Вашу улюблену їжу.

Ми працюємо для вас цілодобово і без вихідних.

Наша цілодобова піцерія готова всіх нагодувати в будь-який час дня і ночі. Ціни на наші страви досить демократичні, як, власне і ми! Смачна піца Києва чекає Вас в ТЦ Aushan Рів Гош на Позняках. А також нашу кінг-піцу завжди можна знайти і замовити, не виходячи з дому. Для цього виберіть улюблену піцу на сайті або зателефонуйте за номером доставки. Чекаємо Вас! Спробуй нашу піцу, стань нашим королем!