Телефон:
Сектор:
9012
Категорія:
Кінотеатр

Multiplex

Multiplex - мережа багатозальних кінотеатрів, яка була заснована у 2003 році. З 2009-го року «Мультиплекс-Холдинг» зайняв лідируючі позиції на кінотеатральному ринку України і залишається першим донині. Кінотеатри мережі представлені по всій Україні: Києві, Дніпрі, Львові, Одесі, Запоріжжі, Миколаєві, Херсоні, Харкові, Хмельницькому, Житомирі, Кривому Розі, Маріуполі, Чернігові, Полтаві, Луцьку та Черкасах.

 

Кінотеатр Multiplex у ТРЦ Lavina Mall є флагманом мережі. У 2019 року в Multiplex відкрили перший в Україні зал Mastercard IMAX Лазер - це другий зал в мережі з канадської технологією IMAX. Новий зал розрахований на 287 місць, екран розміром 21 метр. Такі параметри спеціально розроблені для максимального сприйняття людиною зображення під різними кутами, незалежно від місця глядача. 12 канальна акустична система включає додаткові бічні і верхні канали звуку, тому, якщо на екрані екшн з переслідуванням і гучними пострілами - ви точно не зможете заснути, адже мінімальний звук з рації поліцейського, або телефонний дзвінок з сюжету буде відчуватися ніби біля вуха. Наприклад, в стандартному залі знаходиться 5 канальна система, тому уявіть наскільки чистий і дивовижний звук у новому залі.

M Club - це три зали Super Lux, загальна кількість 116 місць. У них є своя лаунж зона, а місця в залі оснащені спеціальними кріслами-реклайнерамі, які дозволяють вибрати індивідуальне, ідеальне положення тіла. Також в зоні підвищеного комфорту M Club можна замовити коктейль на будь-який смак. Не варто забувати, що в кінозалі можна подивитися фільм на супер комфортних кріслах-реклайнер і замовити щось смачненьке прямо в зал під час сеансу.

Дизайн кінотеатру і зони очікування створені в оригінальному стилі лофт.

В кінотеатрі 13 залів, загальна місткість 2 303 місця. Різноманітність контенту радує навіть самого вибагливого глядача: гучні блокбастери, авторські фільми, театральні постановки і спортивні баталії. Також, для іноземних гостей і тих, хто вчить іноземну мову, є спеціальні покази фільмів мовою оригіналу. Формати показів фільмів відбувається у 2D і 3D форматі. Квитки на сеанси можна придбати як на касі кінотеатру, так і online, не втрачаючи часу в черзі, і це можливо завдяки додатку Multiplex, який доступний для користувачів Android та IOS.

Більше інформації шукайте на офіційному сайті: multiplex.ua