NAI Ukraine: Проведена акція «Атака знижок» у Lavina Mall збільшила сумарний обіг у ТРЦ на минулих вихідних на 40%

Admin
2017-07-31 13:33:47

За результатами акції «Атака знижок», що проходила 22 липня 2017 року у Lavina Mall, сумарний обіг у ТРЦ у порівнянні з попередніми вихідним збільшився на 40%.

«Такий результат ще раз підтверджує той факт, що активні маркетингові дії позитивно відображаються на фінансових показниках орендарів Lavina Mall», – зазначив CEO NAI Ukraine Віталій Бойко.

Нагадаємо, що тенденція зростання товарообігу у найбільшому торгово-розважальному центрі України «Lavina» триває: за результатами червня цей показник виріс на 22% у порівнянні з травнем 2017 року.

Позитивний тренд зростання товарообігу у Lavina Mall забезпечує унікальний tenant mix (пул орендарів), ефективні спільні дії орендарів і керуючої компанії по маркетинговим активностям.

Нагадаємо, що на кінець червня кількість магазинів та підписаних договорів Lavina Mall перевищила 85%. Ремонти закінчуються у магазинах Inditex Group — усі 6 брендів групи (Zara, Pull&Bear, Massimo Dutti, Bershka, Stradivarius и Oysho) відкриються у нових унікальних форматах. Крім того, ремонти ідуть у магазинах LPP Group. Двоповерховий магазин Reserved буде найбільшим в Україні — понад 2700 м.кв.

Загалом, у ТРЦ відкрито понад 250 магазинів брендів, серед яких Benetton, Brocard, LC Waikiki, Calvin Klein Jeans, Betty Barclay, Fynch Hatton, STEM, Promod, Tally Weijl, Lee Cooper, NAF NAF, Levi’s, Orsay, Pimkie, Lerros, Intertop, Saucony. Walker, New Balance, Cosmo, Butlers, Arena, Etam, Triumph, Lisca, Golden Point та інші. Щотижня відкриваються від 3 до 7 нових магазинів, і до серпня (включно) планується відкриття усіх великих якірних орендарів.