Галаксі Парк — унікальний майданчик для розваг українців та іноземних гостей

Admin
2017-05-18 06:32:10

З чим у середньостатистичного українця асоціюються парки розваг? Кілька найпростіших атракціонів, невиправдано високі ціни, декілька кіосків з їжею. З іншого боку, ми бачимо світові парки розваг з чистими і доглянутими атракціонами (катаючись на таких точно не будеш думати про свою безпеку, адже все передбачено). Крім того, все частіше зустрічаємо у всесвітній мережі фото критих парків розваг у торгових центрах закордоном .

 

А що як і у Києві вже більше півроку працює найбільший у Європі критий парк розваг, обладнаний 12 сучасними екстремальними атракціонами? Галаксі Парк знаходиться у торговому центрі Lavina. Його загальна площа 20 тис. м. кв.(!) Тут уже працюють американські гірки, висотою 18 метрів, є картинг, свій 7D кінотеатр та 160 ігрових автоматів.

 

А тепер про фішки. У Lavina Mall знаходиться єдиний у своєму роді канатний парк для дітей та дорослих. Величезна дитяча зона: дитячий картинг, усілякі дитячі атракціони — від батутів до лабіринтів. До речі, дітей у Галактиці можна залишити на бейбі-сіттерів і аніматорів. Парк розваг також має свою кімнату жахів, спеціальні місця для відпочинку та локації для проведення дитячих свят.

 

До речі, це тільки початок — у другій черзі Lavina Mall планується відкриття дитячого містечка професій. Це перехід на абсолютно новий для українців формат "шоппінгтеймент”, тобто поєднання шопінгу і розваг під одним дахом. І, судячи з щоденної наповнюваності Галактики, у цього формату успішне майбутнє в Україні.