ESPRIT у Lavina

Admin
2019-04-25 12:55:13

Нове ім'я в Lavina – американський fashion-бренд ESPRIT. Новий магазин, в якому
представлений широкий асортимент продукції, розташований на площі 258 м2 на першому поверсі.

Основний стиль одягу ESPRIT – класика та кежуал на кожен день.

«Esprit is an attitude, not an age» – «Еспріт – це не вік, це – світогляд», – під таким слоганом просуває свою продукцію бренд, який не покидає сотню найпопулярніших в США торгових марок.

Модний, комфортний та якісний одяг ESPRIT вже вибирають різні за віком люди. Колекції бренду створюються для того, щоб в фірмових магазинах ESPRIT одягнутися з ніг до голови мали змогу абсолютно всі члени сім'ї.

ESPRIT не претендує на складний крій та хитромудрі форми. Його моделям одягу притаманні елегантність та лаконічність, засновані на бездоганній якості виконання. Практично, доступно та за приємними цінами!

ESPRIT вибудовує свій бізнес на повазі до людей та на турботі про планету, про навколишнє середовище та тварин. Всі дії компанії втілюють цю філософію. Кожна з моделей ESPRIT черпає натхнення у природи.

Міжнародна компанія була заснована в 1968-му році Дуг і Сьюзі Томпкінс. Під брендом ESPRIT випускається одяг в casual та діловому стилях, аксесуари та інш. Торгова марка робить ставку на практичні та доступні речі з якісних матеріалів. Такий підхід оцінили покупці в понад 40 країнах.

На даний момент торгова мережа налічує 20 онлайн, 761 ритейл і 3 298 магазинів в магазині. Також по всьому світу працюють 945 франшиз, і виробник співпрацює з 6 332 оптовими продавцями. Головні офіси компанії розташовані в Німеччині та Гонконгу.