10 причин, чому українці обирають Lavina Mall для шопінгу

Admin
2017-05-17 00:00:00

Український ринок нерухомості у 2016 році познайомився відразу з двома новими форматами: універмагу і мега-молу. Перший представлений ЦУМом, другий — торгово-розважальним центром “Lavina”. Формат великих торгових центрів дозволить незабаром кожному українцеві познайомитися з міжнародними брендами, яких довгий час не було на українському ринку. Отже, ми обрали 10 причин, чому Lavina Mall — найкраще та найзручніше місце для шопінгу:

 

1. У Lavina Mall вже представлено більше 100 брендів одягу і взуття: Eterna, Blessed, Luca Borrelli, Black Angel, Arber, Oodji, NAF NAF, Pierre Cardin, Betty Barclay, Calvin Klein Jeans, Sharman, Fellini, Loriblu, Art City, Estro, Vitto Rossi, Giardini, Walker, Ecco, Intertop, Tuto Vzuto.

2. Асортимент товарів варіюється від мас-маркету до медіум-сегмента. А це означає, що кожен відвідувач зможе оновити гардероб відповідно до свого бюджету.

3. До кінця року в торговому центрі буде близько 500 брендів одягу, але навіть зараз Lavina Mall — це найкраща торгова пропозиція в Україні.

4. Lavina Mall стала зосередженням нових для українців брендів одягу, і ця тенденція буде підтримуватися і надалі.

5. У Lavina Mall регулярно проходять акції та дисконтні періоди, інформація про які завжди доступна у соціальних мережах та на сайті торгового центру.

6. Тут розваги вдало поєднуються з шопінгом: у торговому центрі є розважальний парк Галактика, де можна отримати заряд адреналіну, та й просто відпочити після довгих прогулянок по магазинах.

7. До торгового центру ходить спеціальне маршрутне таксі. На відміну від багатьох інших великих молів, Lavina Mall розташований у межах міста, тому сюди зручно дістатися і на автомобілі.

8. У ТРЦ “Lavina” хороші сусіди — Епіцентр і Ашан, тому приїхати сюди можна не тільки за одягом.

9. До речі, про вибір — крім одягу в торговому центрі є гіпермаркет електроніки, загальною площею в 5 тис. кв. м.

10. Крім розважального парку, у ТРЦ можна відвідати кінотеатр MUTIPLEX на 12 кінозалів, а також просто відпочити біля світломузичного фонтану.