Про ТРЦ

ТРЦ “Lavina” – найбільший торгово-розважальний центр України, якому нещодавно виповнився один рік. Сучасний футуристичний дизайн, великі простори, унікальні формати магазинів, новітні кінозали, незвичайні аттракціони, фудкорти на будь-який смак та постійна атмосфера свята завдяки тематичним подіям, зірковим концертам та спеціальним пропозиціям. Це – новий формат шоппінгу та розваг, який вам неодмінно варто спробувати!

Адреса: м. Київ, вул. Берковецька 6Д (Новобіличі)
Телефон гарячої лінії: 044 333 4612
Графік безкоштовних шаттл-басів.

МАГАЗИНИ В ТРЦ “Lavina” на даний момент відкрито більше 300 магазинів найкращих світових брендів, частина з яких є унікальними в Україні. Інтер’єри магазинів мають особливий дизайн-концепт, визначальними рисами якого є багато вільного простору, світла, увага до найменших деталей декору та сучасні формати представлення продукції. Саме в ТРЦ “Lavina” знаходиться найбільша “Zara” у східній Європі.

Повний список відкритих магахинів ви можете переглянути тут.
Він продовжує поповнюватися!

ФУДКОРТИНа території ТРЦ “Lavina” розташовано біля 30 ресторанів та кафе, від вишуканих фешн-барів із солодощами та шампанським до ресторанів грузинської чи японської кухні і звичних McDonald’s та KFC. Повний список (за виключенням кафе, що знаходятся на території “Сільпо”) можна переглянути тут. 


ПАРК РОЗВАГ

На территорії ТРЦ “Lavina” знаходиться сімейний розважальний парк “Galaxy”. Це унікальний критий тематичний парк площею 19,5 тис. м² (один з найбільших у Європі!), в якому представлені новітні атракціони від світових компаній-лідерів ринку розваг. Більшість з них не мають аналогів у світі, як от SPACE HUB, що поєднує більше 20-ти видів активних екстремальних розваг, чи величезний батутний комплекс із рухомими елементами.
Подробиці про атракціони, а також події, спеціальні тарифи, знижки та розіграші шукайте на сайті.


КІНОТЕАТРMultiplex в ТРЦ “Lavina“ – флагман мережі Multiplex і найбільший кінотеатр в Україні. Унікальний дизайн, який поєднує в собі лофт і приємні біло-рожеві кольори, 13 залів, зона VR cinema, M CAFE, M CLUB, кінозал TWINS та фан-зона Раяна Гослінга! Забронювати квитки на сеанс можна на сайті кінотеатру.

 

“СІЛЬПО”

На території ТРЦ “Lavina” знаходиться унікальний продуктовий супермаркет «Сільпо» загальною площею понад 3400 м². Дизайн та концепція магазину розроблені спеціально для “Lavina”: урбаністичний стиль лофт, свої пекарня і коптильня, власний фудкорт, інтерактивна дитяча зона, кондитерське кафе та ще безліч переваг для комфортного та стильного шоппінгу.
 

ТРЦ “Lavina“ – надзвичайний. Чекаємо на тебе кожного дня!